Hlavná 365, 044 19 Ruskov

Stavebniny Ruskov

Služby

Náš obchod ponúka širokú paletu tradičných i netradičných prvkov stavebného materiálu ako tehly, omietky, fasády, izolácie, dlažby, pracovné odevy, náradie, strešné krytiny a príslušenstvo pre profesionálov i domácich kutilov. V našej ponuke sme sa snažili maximálne vyjsť v ústrety smerom k zákazníkovi. Veríme, že sa v našom obchode budete cítiť dobre a nájdete vždy čo hľadáte.

Ponúkame

Našim zákazníkom chceme pomáhať na ich ceste k uskutočneniu ich stavebných cieľov. Ponúkame im preto nielen izolované tovary alebo služby, ale riešenie. Usilujeme o to, aby sme dokázali poskytnúť takú službu, kedy si zákazník môže slobodne vyberať zo širokej škály možných riešení ponúkajúcich sa na stavebnom trhu. Chceme všetkým zákazníkom umožniť, aby si sami zvolili riešenie, ktoré sa najviac približuje ich predstave o kvalite a cene.

Prečo nakupovať u nás

V ponuke stavebných materiálov a služieb držíme krok s najnovšími stavebnými technológiami a aktívne sa uvádzame na trh. Disponujeme tímom kvalitne vyškolených profesionálov, ktorí sú Vám vždy pripravení ochotne poradiť a pomôcť. Naše podnikanie je vždy v súlade so zákonmi a etikou podnikania, ohľaduplné k životnému prostrediu a je založené na rovnocennom, vzájomne výhodnom vzťahu.